9 Mart 2018 Cuma

Türk Telekom bedava internet paketi güncel

Türk Telekom bedava internet paketi nasıl yapılır, 2018’de en güncel bedava internet, hediye, ücretsiz ve beleş kampanyalar ile Türk Telekom sizinle olsun.
Türk Telekom bedava internet paketi 2018 ile tanışmayan tüm aboneler çok şey kaçırıyor demektir. Zira bu fırsatlardan ve beleş internet tarifelerinden faydalanmamak için hiçbir sebep yok.Türk Telekom bedava internet sahibi olmak için geçiş yapmanız daha avantajlı olur, yada konumuzu dikkatle okuyarak tahmin edemeyeceğiniz kadar mutlu olabilirsiniz 🙂
Türkiye’de GSM sektöründe yeni yeni faaliyet göstermeye başlayan Türk Telekom bu sektördeki yeni isimlerden olmasına rağmen yaptığı başarılı kampanyaları ile şimdiden kendine kalıcı bir yer edinmeyi başarmış gibi gözüküyor.
Müşterilerinin memnuniyetini arttırmak amacı ile onların daha kaliteli bir hizmet almalarını sağlama için iletişim ve teknoloji alanındaki yaptığı yatırımlar ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GSM operatörü, bu sayede hem müşteri sayısını arttırıp hem de sektördeki saygınlığını arttırmayı başarıyor.
Benimsediği bu müşteri odaklı yaklaşımı ile marka değerini arttırıp, daha geniş kitlelere hitap etmeyi başaran dev komünikasyon şirketi bu hamlelerine devam ettiği sürece sektördeki yerine kalıcılaştırıp, telekomünikasyon alanındaki en önemli şirketlerden biri olmayı başaracakmış gibi gözüküyor.
Türk Telekom bedava internet
Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının ortak sıkıntısı olan internet yetersizliği birçok mobil kullanıcıyı sıkıntıya sokuyor. Mobil kullanıcılar ise ay sonuna kadar rahat bir şekilde cepten internetlerini kullanamıyorlar bu sebeple de ya kendilerini kısıtlamak zorunda kalıyorlar ya tarife aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalıyorlar ya da sürekli ek paket almak zorunda kalıyorlar. Tamda bu noktada Türk Telekom bedava internet paketi yada daha ekonomik olarakta sıkıntılı bir duruma giren abonelerin bu sıkıntılı durumuna dev operatör firması bedava internet kampanyalarıile yanıt verip, müşterilerinin yüzünü güldürmeye çalışıyor. Size özel hazırlanmış hediye internet kazanabileceğiniz cazip teklifleri öğrenip, hemen faydalanmaya başlayarak bedava internetin keyfini sürebilirsiniz. Nasıl yapılır demeyin, yazıyı okumayı sürdürün!

Selfy Türk Telekom 1 GB Bedava internet paketi

Selfy’li kişilerin faydalanabileceği bu fırsat için mor kampanyalarından birinde kayıtlı olmanız gerekmektedir. Katılım mesajı göndermeden önce 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir ya da katılım mesajı gönderdikten 30 gün içerisinde de bu yüklemeyi yapar iseniz, bu fırsattan faydalanabilirsiniz.  4545’e “MOR HEDIYE” yazıp göndermeniz katılım sağlamanız için yeterlidir. 31 Aralık 2017 tarihine kadar aktiftir.

Türk Telekom 10 GB Bedava internet Paketi

“GIGA” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak haftanın iki günü ücretsiz 10 GB cepten internetkazanıp, hediyenizin keyfini sürebilirsiniz.

TL Yükle 1 GB Bedava internet Kazan

Türk Telekom mobil sayfasından TL yükleme sayfasına giriş yapıp kredi kartınız ya da banka kartınız ile 15 TL ve üzeri yükleme yaptığınız takdirde haftalık 1 GB’ye sahip olabilirsiniz. Tüm bireysel aboneler faydalanabilir.
türk telekom ücretsiz hediye internet paketi

İlk Ay 100 GB Türk Telekom Bedava internet Paketi

Türk Telekom ev interneti ilk aya özel ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 100 GB evden Türk Telekom bedava internet ile limitsiz internetin keyfini sürebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıp kredi kartınız ya da banka kartınız ile yükleme yaptığınız takdir 1 GB bedava internet kazanırsınız.  Bu fırsattan BIMCELL, POCELL, PTTCEL, Teknosa mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki tüm faturasız mobil hat kullanıcıları faydalanabilir. Yükleme işleminizi gerçekleştirmeden önce 5555’e “1 GB KAZAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Yeni Gelenlere 4 GB Bedava İnternet

Yeni gelen müşterilere özel olarak sunulan bu fırsat sayesinde ilk 4 GB hediye internete sahip olursunuz. Üstelik sadece bununla da bitmiyor hediyeleriniz, 40 TL hediye de hattınıza tanımlanır. Fakat sadece konuşmak ve mesajlaşmak amacı ile kullanabilirsiniz. “BALLI 4 GB” yazıp 2070’e ücretsiz SMS atarak hemen katılım sağlayabilirsiniz. Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir, yurtdışı kullanımlarda ek ücret yansıtılmaktadır.
türk telekom bedava internet nasil yapilir

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

SIM kartınızı 4.5G uyumlu bir kart ile değişim yaparak 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediyeye sahip olun. SIM kartınızı yeniledikten sonra 5555’e “4.5G SIM” yazıp ücretsiz SMS göndererek hemen katılım sağlayıp, bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Hattını Türk Telekoma Taşıyana 500 MB Bedava internet Paketi

Numarasını taşıyan ve yeni hat alan mobil kullanıcılara özel 500 MB ücretsiz internet kazanma imkânı sunuluyor. ”DENEME” yazıp 5555’e SMS göndererek hemen zahmetsiz bir şekilde katılım sağlayıp, faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

“HEDIYE INTERNET” yazıp 5555’e kısa mesaj atıp kayıt olan aboneler tek seferde 50 TL ve üzeri yüklemelerinden 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye, 100 TL ve üzeri yüklemelerinizde ise 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 4 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

“SOSYAL PAKET” yazıp 5555’e göndererek katılım sağlayabilirsiniz.
Bu fırsata kaydolan müşteriler 30 gün içerisinde tek sefer yaptıkları 30 TL ve üzeri yüklemelerde, Whatsapp’ta kullanılmak üzere 1 GB, Facebook ve Twitter’da kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler. Bedava 2 GB’niz ile sosyal medya kullanımının tadını çıkartabilirsiniz. Aradıklarını bulamadın mı? Üzülme benzer yazılarımıza bak.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava internet

Şimdi sadık kullanıcıları ödüllendirme zamanı! Dev operatör firması abonesi olduğunuz her yıl için size tam 3 GB Türk Telekom bedava internet veriyor. Tek yapmanız gereken şey 5555 numarasına ücretsiz bir şekilde “YILLAR” yazıp göndermek olacak. Eğer hızlı bir dönüş alamazsanız müşteri operatörünüzü arayarak bilgi alabilirsiniz. İşte hepsi bu kadar kolay!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder