10 Mart 2018 Cumartesi

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2018

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

1-) Merhaba gençler, GençTarife ve GençPlus Tarifelerinde olmayıp kampanya süresince hazır kartlarına 30 TL ve daha üst limitte TL yükleyen bireysel Hazır Kart’lı abonelerine, 1 ay boyunca geçerli mobile.twitter.com sitesinde kullanılmak üzere 250 MB'lık internet hediyesi kazanacaktır.
-Son tarih 28 Şubat 2017
2-) 18 Temmuz - 31 Aralık 2016 tarihleri aralığında BiP üzerinden 5 gün boyunca ard arda 10 adet sms gönderen Turkcell’liler haftalık 1 GB hediye internet kazanacaktır. Süresi Doldu.
18 Ağustos 2016 tarihi başlangıcı ile BiP'te grup kurup, gruba ilk mesajını gönderen abonelerde 1GB hediye internetin sahibi olacaklardır. Bu Kampanyadan herkes 30 günde 1 defa faydalanabilirler. Süresi Doldu.
3-) 04.11.2015 tarihinde başlayan ve bu süreden itibaren BiP’i yükleyen Turkcell’li bütün BiP kullanıcılarına BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilecek. Kampanya Kapsamında Uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor. Süresi Doldu.
Eğer halen Turkcell'e ait olan Bip uygulamasını android veya ios cihazınıza indirmediyseniz indirip hem Bip kullananlarla internete ihtiyaç duymadan mesajlaşabilir hemde 1 ay geçerli 1GB internet kazanabilirsiniz.
4.5G destekleyen akıllı bir cihaz kullanıyorsanız Turkcell 4.5g destekleyen ücretsiz sim kartınızı'da aldığınızda anında hattınıza anında 1 ay geçerli hediye 1gb turkcell bedava internet verilecektir.
yenignçtrkcll liyseniz şayet hemen ilgili uygulamayı indirip sizlerde 02:00 ile 06:00 saatleri içinde geçerli olarak 2GB limitiyle internete ücretsiz giriş yapabilirsiniz.
Turkcell Salla Kazan kampanyası ile sizlerde 1GB, 2GB, 4GB VE 10 GB bedava internet kazanmak için hemen Hesabım uygulamasına giriş yapıp Salla Kazan menüsünden telefonunuzu sallayın. Bu kampanyaEmocan (Emocanlar) Kampanyası olarak bilinmektedir. Süresi Doldu
Bütün ziyaretçilerimize merhaba bedava internet paketiniz bitti mi ? üzülmenize gerek yok yeni 2018 turkcell bedava internet paketleri ile alakalı yeni kodları paylaşmaya kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Paylaşacağımız bu paket sizlere tam olarak 1GB hediye internet kazandıracak. Evet tam olarak 1gb internet veriyor hemde ücretsiz olarak. Şimdi ben bunu nasıl alabilirim diye soran arkadaşlar vardır muhtemelen aranızda bahsetmeden önce mevcut diğer kampanyaları görmek için kategorilere göz atmalarını tavsiye ederim.
2018 yılına özel turkcell bedava internet paketi ne benzer olan bu kampanyalardan'da bahsetmek isterim en azından sadece internet değil dk sms yönünden'de faydalı olmak istiyoruz. Eğer dakikanız bu ay yetmediyse veya daha fazla sms'e ihtiyaç duyuyorsanız kategori kısmından ilgili menüye giriş yapıp hediye içeriklere kolayca göz atma şansınız bulunuyor.
Kullanım açısından oldukça faydalı paketlerin yanında Turkcell kullanıcılarına özel Sarı Kutu kampanyası dahilinde hattın kullanım süresine bağlı olarak biriken puanlar ile Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya paketleri, aylık ek sms, internet paketlerinden faydalanmak için sizlere avantajlı puan yükleme işlemleri sağlamaktadır.
Turkcell hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetleri veya birebir Turkcell Cep merkezine uğradığınız taktirde sizde cebinize en uygun konuşma, internet, sms veya tarifeyi kolayca bulabilirsiniz. Eğer Turkcell'in bütün kampanyalarını ayrı başlıklar altında görmek istiyorsanız Turkcell Bedava İnternetkategorimize göz atıp 10'larca kampanyadan hemen haberdar olabilirsiniz.
Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone'da hediyeleri hemen alabilirsiniz. Veya sizlerde bir çok kullanıcı gibi Avea kullanıyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet isimli makaleye göz atmanız işinize yarayabilir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Bir çok kişi bu tür bilgiler paylaşır, fakat bunun en kalitelisini bedava internet paketi olarak bizler yapıyoruz. Kaliteli diyoruz çünkü editörlerimiz sürekli sayfa içi konuları güncellemekte. Bununla beraber en yeni çıkan hediyeleri de sizlerle paylaşmaktalar. Turkcell Bedava internet nasıl alınır ?, konusuna değinecek olursak. Öncelikle sizler için belirttiğimiz adımları kusursuz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Bu adımları tarife uygun yaptığınız taktirde herhangi bir sorun yaşamadan hediyelere sahip olabilirsiniz. Bazı kampanyalar KOD ile bazıları ise Uygulamalar vasıtası ile katılım almaktadır. Bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz. Sayfamızdaki yapacağınız arama sorguları veya kategoriler arasında da turkcell bedava internet sonuçlarına erişebilirsiniz. Ayrıca Google Play ile arası oldukça iyi olan Turkcell Uygulamalarını'da takip etmeyi unutmayın. Milyonlarca kişi Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile 2018'de hediyelerini aldı bile.

Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlar için Tarifeler ve isimleri:
 • Turbo Bizbize Paketleri
 • GNÇ Paketleri
 • Platinum Elit Tarifeleri
 • Turbo Ekstra Paketi
 • Nar Paketleri
 • Haftalık İnternet Paketleri,
 • Aylık İnternet Paketleri

Sayfada yer alan hediyeleri aşağıdaki tarifeleri kullanan aboneler de yapabilirler.
 • GNÇ Full 4 GB Tarifesi
 • GNÇ Full 10 GB Paketi
 • GNÇ Full 8 GB Paketi
 • GNÇ Full 6 GB Paketi
 • Uçuran 2 GB Plus Paketi
 • Uçuran 6 GB Paketi ve plus paketleri Ayrıca Faturalı Platinum kullanıcıları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder