9 Mart 2018 Cuma

Vodafone bedava internet gb paketileri güncel

Vodafone bedava internet 2018 ile ilgili bir çok yazıyı okuduğunuzdan eminiz. Ama bu makale inanın ki bambaşka. Vodafone bedava internet paketi ile neler yapabileceğinizi bir bilseydiniz, bunun için çok pişmanlık duyabilirdiniz ama gelin görün ki biz sizin için en güncel Vodafone bedava internet nasıl yapılır konularını derleyip topluyoruz. Buyrun bu yazımız sizin için 2018 yılında dağıtıma uygun olarak servis edilsin.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2018

Türkiye’nin GSM alanındaki ve internet alanında gösterdiği başarılı hamleleri ile en önemli şirketlerinden biri olan ve en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Vodafone müşterilerinin ihtiyaçlarına gösterdiği önem ile birçok kişinin takdirini kazanıyor. Her zaman müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri ön planda tutan ve bu yönde kampanyalar, fırsatlar ve sürprizler hazırlayan operatör firması bu yaklaşımı sayesinde her geçen gün daha da fazla büyümeye devam ediyor.
Aynı zamanda çekim kalitesi, kapsama alanı ve internet hızı ile de Türkiye genelinde mobil hatkullanıcılarının dikkatini çeken ve yoğun ilgi görmeyi başaran GSM firması, zengin içerikli ve uygun fiyatlı tarifeleri ile de kendine her gün abone kazandırmaya devam ediyor. Nasıl kazanırım diyorsan okumaya devam et.
Gelişen teknoloji beraberinde artan bedava internet ihtiyacını getirdi. Bu durumda birçok mobil kullanıcıyı zor bir duruma sokuyor. Tarife içeriklerinde yeterli internet kullanım haklarını bulamayan ve paketlerini yetirmekte zorlanan kullanıcılar ya ay sonuna kadar kendilerini kısıtlamak zorunda kalıyorlar ya da sürekli ek internet paketleri almak zorunda kalıyorlar. Bu durumda birçok mobil hat kullanıcısını ekonomik olarak sıkıntıya sokuyor.
Aynı zamanda bu durum da birçok mobil kullanıcıyı Vodafone bedava internet nasıl yapılırarayışına sokuyor. Vodafone’da müşterilerinin internet ihtiyacını karşılamak amacı ile onlara ücretsiz internet kampanyaları düzenliyor. 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1, 2, 5 GB seçenekleri ile sizleri bekliyor, gelip hediyenizi hemen alın.

Vodafone Ufak Çaplı Bedava İnternet Tarifeleri

Pazartesi günleri yanında uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak 100 MB Vodafone hediye internet kazanabilirsiniz.
Bana Ne Var 250 MB
Yanımda uygulamasını Pazartesi ve Pazar günleri arasında ziyaret ederek hediye 250 MB kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
Bana Ne Var 500 MB
1 gün boyunca kullanabileceğiniz 500 MB’ye sahip olmak için Pazartesi günleri Yanımdauygulamasına giriş yapıp, hediyenizi almanız yeterlidir.

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava internet

E-faturaya ya da SMS faturaya geçiş yapan aboneler 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler. “EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone 2 GB Hediye Cepten internet

Bu kampanya ücretli olarak güncellenmiştir, o yüzden kaldırıyorum arkadaşlar.

Vodafone bedava internet

1 GB Vodafone Bedava internet 2018

TL yükleme, paket satın alma veya fatura ödeme ile 11 TL harcama yaparak 5 gün geçerli 1 GBkazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Hediye 5 GB internet Paketi

28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında internetinizi Supernet 4.5G bağlantısı ile kullanarak 5 GB kazanabilirsiniz. 5 Temmuz tarihinden itibaren 5 GB’nizi alabilir ve bedava internetinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz 1 GB Güncel İnternet Paketi

Yanımda uygulamasında mobil telefonunuza indirerek ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Sonra ise 7000’e “S” yazıp kısa mesaj atarak uygulamaya giriş yaparak da ikinci adımı tamamlayabilirsiniz. Sonra sol taraftaki kullanıcı menüsüne tıklayıp ek paket al seçeneğine tıklayarak, ücretsiz 1 GB’ınızı alabilirsiniz.

50 GB Vodafone Bedava internet

Vodafone Supernet ev müşterisi olan kişiler yeni bir SIM kart aldıkları takdirde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 50 GB’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik tam 90 gün boyunca kullanabilirsiniz hem cebinizden hem evden kullanabileceğiniz bu fırsattan faydalanın.

4.5G Hediye 2 GB Bedava internet Vodafone 2018

4.5G’ye geçen müşterilere özel 2 GB hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. “4.5G” yazıp 4545’e kısa mesaj atarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Gelen onay mesajın ardından hediyeniz hattınıza tanımlanır.

4.5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan

4.5G’ye geçiş sağlayan kullanıcılar ve uyumlu SIM kart alan mobil hat kullanıcıları 1 GB kazanıp hattınıza tanımlatabilirsiniz.30 gün boyunca kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?


Vodafone bedava internet nasil yapilir
Kara kartallı abonelere özel 3 GB hediye kazanma imkânı sunuluyor. Üstelik arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla hediye kazanabilirsiniz.
Geleneksel Yükle Kazan
Yükleme veya harcamalarınıza göre 500 dakika ya da 1 GB kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Güvenli Depo 1 GB Hediye internet

Faturasız bireysel müşterilerin faydalanabileceği bu fırsat ile Güvenli Depo uygulamasında kazanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olabilirsiniz. Güvenli Depo uygulamasını mobil telefonunuza indirerek 1 GB’niz hattınıza tanımlanır. Bu kampanya ile uygulamaya rehberinizi, fotoğraflarınızı ve verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Üstelik istediğiniz an istediğiniz yerden ulaşımda sağlayabilirsiniz.
Esaslar
7000’e “KALAN” yazıp göndererek ya da web kanalı yolu ile kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızın %80’i ve %100’ünü harcadığınız zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder