14 Nisan 2018 Cumartesi

Vatan Bilgisayar taksitli telefon alma

Fibabanka Vatan 3422 SMS Kredi

Geçen yıllarda yapılan düzenleme ile tüketiciler, cep telefonu alımlarında taksit yaptırma imkanı bulamamaktadır. Kredi kartlarına cep telefonlarında yapılamayan taksit seçeneği nedeniyle, bir çok tüketici almak istediği telefonları alamamaktadır. Vatan Bilgisayar ile Fibabanka’nın ortak olarak yapmış olduğufaizsiz 3422 sms kredi kampanyası ile birlikte, binlerce kişi telefon alma imkanına kavuşacak. Üstelik alınacak olan telefonlara 10 taksit yapıldığı gibi faizsiz olarak ödenecek.
Vatan Bilgisayar Fibabanka 3422 SMS faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır ve ne şartları vardır? Bu sorularınıza cevaplarınızı yazımızın devamında bulacaksınız.
  1. Olarak yapmanız gereken cep telefonunuzdanVATAN boşluk TC Kimlik numaranızı yazarak 3422 sms numarasına mesaj atmanızdır. Bu işlemi yaptıktan sonra bir kaç dakika içerisinde size yapmış olduğunuz Fibabanka kredi başvurusu hakkında sonuç gelecektir. Sonuç olumlu ise;
  2. 3422 SMS Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmış ise hemen en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına gidebilirsiniz.
  3. Mağada ilgili arkadaşı bularak, kredi formunu doldurup beş-on dakika içinde işlemlerinizi bitirebilirsiniz. Krediniz hazır olduktan sonra;
  4. Telefonunuzu seçerek alabilirsiniz. Alacağınız telefonu faizsiz olarak 10 taksitle almış olacaksınız.
Fibabanka, bir çok banka ile ve PTT’lerle anlaşmalı olduğundan, kredi ödemelerinizi yapacağınız zaman, ödemelerinizi yapabileceğiniz bir çok ödeme kanalı bulunmaktadır. Vatan SMS kredi başvurususayesinde faizsiz olarak alacağınız cep telefonunuzu, 10 taksitle ödeme imkanınız olacak.
fibabanka vatan kredi 3422
Fibabanka üzerinden yapılacak olan kredi başvurusunu, banka özgürce değerlendirme ve kampanyayla ilgili koşul şartları değiştirme hakkına sahiptir.
10 Ay vadeli olarak alacağınız cep telefonunuzun ücretide o kadar pahalı olmayacak. Çünkü Vatan Bilgisayar bu kampanya kapsamında cep telefonu alacak olan kişilere, peşin fiyatını uygulamaktadır. Yani peşin fiyatına 10 taksitle ve faizsiz olarak cep telefonu alabileceksiniz.
Vatan 3422 SMS kredi başvurusu hakkında, sormak istediklerinizi veya düşüncelerinizi, yorumlar kısmı aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder